Štěňátka od nás odcházejí nejdříve ve věku 8 týdnů. Budou socializovaná, zvyklá na děti a na jiná zvířata ☺. Budou několikrát odčervená, vakcinovaná a čipovaná a budou mít pas. Budou testovaná na DM a lokus D. Budou zvyklá na granule i na maso.

Samozřejmostí, ale vpodstatě i podmínkou, jsou návštěvy zájemců před odběrem.

Koncem 7. týdne života štěňátek budeme dělat povahové testy, které nám pomůžou lépe odhadnout pro co se daný pejsek bude hodit – pro výcvik nebo jen být člen rodiny – a tím pádem věřím, že se podaří pro každé štěně najít vhodného pánečka (a naopak), aby si do budoucna co nejvíce vyhovovali.

Chovatelský a veterinární servis je samozřejmostí: ráda poradím s výchovou a výcvikem anebo s krmením, můžeme se společně účastnit akcí typu svod, výstava…nebo se jednoduše sejít na společné vycházce…

A naopak od budoucích majitelů očekávám: pravidelné informace, jak se pejskovi daří (stačí 1x ročně mail s pár větami, ale jsme moc rádi i za fotky a podrobnější informace), informace o zdravotním stavu, hlavně pak v případě zdravotních problémů (jde o zpětnou vazbu a případné opatření  v chovu), informace o nepovinných zdravotních testech a informace o složených zkouškách.

Kontakt s budoucími páníčky zkrátka nekončí předáním štěňátka ☺.

Dumper z Konické skály (zkoušky HWT, IHT1,DwD1) & Curly od potoka Lubě (zkoušky ZZO1, FPr2, ZPU2)
Na začátku března 2020 jsme byli na krytí. Ačkoli vše probíhalo ukázkově, tak krytí nebylo úspěšné a na sonu se bohužel  březost nepotvrdila. Mrzí mě to samozřejmě, z tohoto spojení by určitě byly suprovní pracovní povahy, ale příroda si někdy prostě řekne svoje. Takže místo štěňátek budeme pokračovat v trénování a stopování 🐾

 © 2020 AURINKO

  • Facebook