Vrh B

9. června 2018 se Garnett narodilo 6 štěňátek, 3 fenky a 3 pejsci.

Všechno proběhlo v klidu a přirozeně, během 3,5 hodiny byla všechna štěňátka na světě. Garnettka si mateřství vyloženě užívá, je spokojená, o štěňátka se příkladně stará a má stále dobrou náladu.
Matka: Garnett (Curly od potoka Lubě)
Otec: Dermont Jack Temný Onyx

Štěňátka od nás odcházejí nejdříve ve věku 8 týdnů. Budou socializovaná, zvyklá na děti a na jiná zvířátka ☺. Budou několikrát odčervená, vakcinovaná a čipovaná a budou mít pas. Budou zvyklá na granule i na maso.

Samozřejmostí, ale vpodstatě i podmínkou, jsou návštěvy zájemců před odběrem.

Koncem 7. týdne života štěňátek budeme dělat povahové testy, které nám pomůžou lépe odhadnout pro co se daný pejsek bude hodit – pro výcvik nebo jen být člen rodiny – a tím pádem věřím, že se podaří pro každé štěně najít vhodného pánečka (a naopak), aby si do budoucna co nejvíce vyhovovali.

Chovatelský a veterinární servis je samozřejmostí: ráda poradím s výchovou a výcvikem anebo s krmením, můžeme se společně účastnit akcí typu svod, výstava…nebo se jednoduše sejít na společné vycházce…

A naopak od budoucích majitelů očekávám: pravidelné informace, jak se pejskovi daří (stačí 1x ročně mail s pár větami, ale jsme moc rádi i za fotky a podrobnější informace), informace o zdravotním stavu, hlavně pak v případě zdravotních problémů (jde o zpětnou vazbu a případné opatření  v chovu), informace o nepovinných zdravotních testech a informace o složených zkouškách.

Kontakt s budoucími páníčky většinou nekončí předáním štěňátka ☺.

Společné přátelské a tréninkové setkání

červenec 2019, Ostrovačice

(Aurinko dogs a kamarád Indian - dlouhosrstý vipet)

Svod dorostu - duben 2019

Štěňátka jsou v nových domovech - srpen 2018

36. den - portréty

27. den - na trávě

25. den - příkrm

16. den - poprvé venku

8. den

2. den

1/14

 © 2020 AURINKO

  • Facebook